Specificaties
Prijs
Bouwjaar
Km stand
Brandstof
Carrosserie
Aantal deuren
Kleur
Interieur
Transmissie
Aantal versnel.
Vermogen in pk
BTW / marge
Mazda MX-30 First Edition 100% elektrisch 8% bijtelling incl. BTW
Prijs
Bouwjaar
Km stand
Brandstof
Klik op de afbeelding om te zoomen
Gebruik de pijlen op het toetsenbord om door foto’s te bladeren.
bijzonderheden
Een 100% elektrische Mazda MX-30 en wat is ie gaaf in die 3-tone grijs metallic kleur met het contrasterend zwarte dak en de dakbogen in een aluminium kleur. In de First Edition uitvoering zit alles erop en eraan wat je je maar wensen kan. De huidige nieuwprijs bedraagt ca €38.500,- De auto is geregistreerd in 2020 waardoor de zakelijke rijder geniet van de lage 8% bijtelling en kan tevens de 21% BTW terugvorderen (Prijs excl. BTW €22.230,-).
Binnen de elektrische klasse van €30.000,- staat de Mazda aan de top. Niet alleen qua formaat verslaat hij de concurrentie (Mini E-Cooper, Honda E-Beat, VW UP!, BMW I3, Renault Zoe) maar ook zijn uitrusting is meer dan royaal. En hoe rijdt dat nu zo een elektrische auto….? Tja wij moesten ook even wennen aan de stilte, maar de acceleratie is weer verslavend lekker. Of hij nu koud of warm is, een druk op het pedaal zorgt voor instant response en zoeft de Mazda vooruit. En door alle opties en safety features is het heerlijk relaxend cruisen. Ervaar het zelf!
opties en accessoires
Nokkie nokkie!:
- Navigatie op groot 8,8” TFT scherm
- Elektrisch verwarmbare- en verstelbare stoelen met geheugen funktie
- Mazda Radar Cruise Control
- Multimedia systeem met DAB tuner en Apple CarPlay en Bluetooth
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Key-less entry system
- Bandenspannings waarschuwingssysteem
- 18″ Licht metalen velgen
- Blind Spot Monitoring
- Camera voor achteruitrijden
- Distance en Speed alert
- Driver Attention alert
- LED stads-, achter-, voor- en grootlichten (adaptief)
- Intelligent Speed Assist voor autonoom file rijden
- Verkeersborden herkenning
- Smart Brake Support met voetganger detectie
- Active Driving Display in de voorruit
- Climate Control
U begrijpt het al….. er zit van alles op en aan en u moet er nog wel de nodige uurtjes instoppen om alles gadgets te begrijpen.
Op zoek naar iets speciaals?
Een breed netwerk in binnen en buitenland, goed luisteren, nauwlettend de markt bijhouden. Het zijn slechts enkele factoren die nodig zijn om een unieke auto te vinden. Daarom kan de gewenste auto al onderweg zijn naar ons bedrijf…..
Neem contact met ons op
Uw vragen beantwoorden wij graag en kunt u doen d.m.v het contactformulier hiernaast in te vullen. Door uw naam, e-mailadres en telefoonnumer in te vullen kunnen wij vlot contact opnemen.