Prijs
Bouwjaar
Km stand
Brandstof
Carrosserie
Aantal deuren
Kleur
Interieur
Transmissie
Aantal versnel.
Vermogen in pk
BTW / marge
Prijs
Bouwjaar
Km stand
Brandstof
Gebruik de pijlen op het toetsenbord om door foto’s te bladeren.
Nieuw zijn ze helaas niet meer te bestellen maar deze Fiat 500 komt toch wel heel dicht bij nieuw in de buurt. Met maar 19.000 km ! op de klok is deze Fiat werkelijk in nieuwstaat. Uitgevoerd in de luxe Lounge uitvoering waardoor het u aan niets ontbreekt. Het panorama dak zorgt voor veel licht in het smetteloze interieur. Door de automaat heeft u altijd twee handen aan het stuur en heeft u een zeer ontspannen rit. Door de parkeersensoren is inparkeren geen enkel probleem meer. Een lange rit? Cruise controle aan en gaan! Door het grote infotainment systeem met Navigatie kom u altijd waar u wilt zijn. Aan dit systeem is uw telefoon te koppelen zodat handsfree kunt bellen en uw favorieten nummers van Spotify kunt afspelen. De vlotte 1.2 vier cilinder heeft 70-pk en is zeer betrouwbaar. Op zoek naar een “NIEUWE” Fiat 500 automaat dan heeft u hem gevonden. Bel met met 06-253-54-253 om hem te bestellen.
Airbag
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) side voor
Airco
Airco automatisch
Audio-navigatie
Audio-navigatie full map
Autotelefoonvoorbereiding met
Bluetooth
Aux-aansluiting
Bluetooth telefoonmodule
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Bumpers in carrosseriekleur
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Cruise control
Cruise control
Dubbele airbag
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrische ramen
Elektronische climate control
Getint glas
Hoofdsteunen achter
Hoofdsteunen voor
Lederen stuurwiel
Lichtmetalen velgen 16″
Metallic lak
Mistlampen
Mistlampen voor
Multimedia-voorbereiding
Navigatie
Navigatiesysteem
Panoramadak
Parkeersensoren rondom
Start-/stopsysteem
Startblokkering
Stuurbekrachtiging
Stuurwiel multifunctioneel
Toerenteller
Tractie Controle Systeem (TCS)
USB-aansluiting
Onderhoudsboekjes aanwezig
Dealer onderhouden
1e eigenaar
100% onderhouden
Een breed netwerk in binnen en buitenland, goed luisteren, nauwlettend de markt bijhouden. Het zijn slechts enkele factoren die nodig zijn om een unieke auto te vinden. Daarom kan de gewenste auto al onderweg zijn naar ons bedrijf…..
Uw vragen beantwoorden wij graag en kunt u doen d.m.v het contactformulier hiernaast in te vullen. Door uw naam, e-mailadres en telefoonnumer in te vullen kunnen wij vlot contact opnemen.
Site by Impression